• BREXIT

BREXIT

Globālās piegādes ķēdes ir pakļautas nemitīgai cīņai ar COVID-19 pandēmijas izraisītajām sekām. Brexit ir vēl viens izaicinājums, kura iespējamos riskus uzņēmumiem ir jāpārvalda.

Kad Apvienotā Karaliste tuvojas pārejas perioda beigām ar ES, jebkāda tirdzniecības pretestība var būtiski ietekmēt Apvienotās Karalistes piegādes ķēdes līdz tādai pakāpei, lai mainītu atsevišķu ražošanas darbību dzīvotspēju Lielbritānijā un piegādātāju līgumus visā Eiropā.

Papildu izmaksas un laiks uz robežas, visticamāk, mudinās Lielbritānijas un ES uzņēmumus pārdomāt savas piegādes ķēdes, pat tad, ja nav skaidru tarifu likmju.

Mēs palīdzam saviem klientiem sagatavoties sliktākajam scenārijam, ar kuru var saskarties, neatkarīgi no tā, kāds Brexit scenārijs beidzot īstenosies, jo BDO galvenā prioritāte ir atbalstīt klientus un saglabāt biznesa nepārtrauktību.

Tuvojoties pārejas perioda beigām, mēs piedāvājam kontrolsarakstu uzņēmumiem. Tomēr uzņēmumiem jābūt piesardzīgiem, jo šodien pieņemtajiem lēmumiem var būt ilgstoša ietekme un uzņēmumiem jānodrošina, lai viņu darbības tīkli un piegādātāju līgumi būtu atbilstoši arī pēc 2021. gada 1. janvāra.

Pārejas likums

Finanšu valsts sekretārs ir publicējis lēmuma projektu, kas zināmā mērā atliek Brexit sekas. Šajā lēmuma projektā viņš norāda, ka uzņēmumiem, kuru 2019. finanšu gads sākās pirms 2019. gada 30. marta, tiek piemēroti noteikumi, it kā Apvienotā Karaliste joprojām būtu Eiropas Savienības daļa.

Jautājiet BDO

BDO var jums palīdzēt gan veicot uzņēmuma risku analīzi, gan izveidojot alternatīvas uzņēmējdarbības struktūras, gan konsultējot par nodokļu un muitas jautājumiem. Kopā ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem, kas specializējušies starptautiskā pārstrukturēšanā, mēs piedāvāsim risinājumu, kas jūsu uzņēmumam būs vispiemērotākais.

Sniedzam konsultācijas BREXIT jautājumos, tai skaitā palīdzam izstrādāt stratēģskus risinājumus biznesam kā tam darboties sliktākā scenārija gadījumā, neskatoties uz šī brīža nenoteiktību. 

Veicam dažādu valstu un piegāžu ķēžu salīdzinošos pētījumus, lai veicinātu klientu biznesa nepārtrauktu darbību, ja nepieciešamas izmaiņas biznesa modelī, korporatīvajā struktūrā, izmaksu optimizēšanā.

Tā kā BDO ir globāla organizācija ar veiksmīgu sadarbību savā starpā, tad mēs spējam palīdzēt klientiem, lai kur tie atrastos- Eiropā, Lielbritānijā vai ārpus tām.

Vairāk informācijas: BREXIT plānošana