• Par BDO

    BDO nodrošina starptautiska līmeņa resursus un izcilu servisu ikvienam klientam

BDO Latvijā

AS BDO Latvia ir vienīgais starptautiskā BDO tīkla oficiālais pārstāvis Latvijā. BDO International ir piektais lielākais revīzijas un finanšu pakalpojumu uzņēmumu tīkls pasaulē. 

BDO Latvia (iepriekš „BDO Zelmenis&Liberte”) 2007. gadā dibināja Jānis Zelmenis un Vita Liberte, kas iepriekš ieņēma vadošos amatus starptautiskajā revīzijas pakalpojumu uzņēmumā „Deloitte”. Viņu kopīgais mērķis, veidojot uzņēmumu, bija nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumus un konsultācijas gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem. 

Pēdējo desmit gadu laikā BDO Latvia ir piedzīvojis ievērojamu un stabilu izaugsmi.

Globāla pieeja

Organizācijas ietvaros jebkurš uzņēmums var saņemt daudzpusīgu finanšu un nodokļu jautājumu konsultāciju jebkurā no 167 valstīm, kurās darbojas BDO. Lasīt vairāk

Kādēļ izvēlēties BDO?

Mūsu mērķis ir nodrošināt augstākā līmeņa klientu servisu, un mēs nesavtīgi investējam ciešu ilgtermiņa attiecību veidošanā ar saviem klientiem. Mēs vēlamies sniegt labāko kompetenci un visaptverošas zināšanas attiecīgajā nozarē, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt viņu biznesa mērķus. Lasīt vairāk

Kvalitātes nodrošināšana

BDO veic auditu un klientu konsultācijas saskaņā ar profesionālajiem un ētikas standartiem, savukārt klientu apkalpošanas pamatā ir pastāvīga pieejamība un elastība. Lasīt vairāk

Globālie dati

Kā globāla organizācija BDO International Limited ir apņēmusies nodrošināt visu revīzijas uzņēmumu caurspīdību, jo tas gan palielina uzticību revidenta profesijai, gan ļauj mūsu uzņēmumiem veicināt uzticamību un godaprāta reputāciju.

Mūsu globālais atklātības ziņojums par 2020. gadu aptver kvalitātes uzraudzību, risku pārvaldību, normatīvo vidi un valsts politikas ainavu, kā arī globālās pārvaldības principus.

Lai piekļūtu pārskatam, noklikšķiniet uz zemāk redzamā attēla.

BDO skaitļos 2020

Global Review 2018

Globālais gada pārskats "Global Review", atspoguļo mūsu jauno fokusu uz to, visas BDO firmas strādā, lai palīdzētu klientiem sasniegt viņu mērķus. Pārskatā ir atspoguļoti jaunumi, veiksmes stāsti un gadījumu izpētes, atklājot mūsu zīmola solījumu, būt par līderiem izcilas klientu apkalpošanas jomā. 

Šis gada pārskats ir koncentrēts uz mūsu nākotnes vīziju, kā arī tas izceļ kā BDO līdera pozīcija garantē uzņēmuma veiksmes turpināšanu nākotnē, pateicoties mūsu darbiniekiem un klientiem. 

Iepazīstieties ar pārskatu šeit: Global Review 2018
 

Vai skatieties interaktīvo gada pārskatu, spiežot uz bildes zemāk

Global Review 2018 

Global Review 2017 - YOUR BDO 

Atklātības ziņojums

Zvērinātu revidentu komercsabiedrībai, kas sniedz revīzijas pakalpojumus sabiedriskas nozīmes struktūrai, ir pienākums ne vēlāk kā četru mēnešu laikā pēc katra pārskata gada beigām publicēt savā mājaslapā atklātības ziņojumu. Atklātības ziņojums tiek sagatavots un publicēts atbilstoši regulas Nr. 537/2014 13. panta prasībām.

Atklātības ziņojums 2018 (atjaunotā versija, publicēts 30.01.2020)

Atklātības ziņojums 2018 (oriģinālā versija, publicēts 30.04.2019)

Par BDO Law

Par BDO Law

BDO LAW ir neatkarīgs zvērinātu advokātu birojs, kas sniedz pilna servisa juridiskos pakalpojumus. BDO Law konsultē vietējos un starptautiskos klientus visos komerctiesību aspektos. Mūsu tiesvedības komanda veiksmīgi risina strīdus un pārstāv klientus tiesā. 

BDO LAW ir daļa no daudznozaru organizācijas, un šis apstāklis ļauj piedāvāt kompleksus multidisciplinārus risinājumus klienta biznesa vajadzībām ciešā sadarbībā ar audita, nodokļu un finanšu konsultāciju ekspertiem. Advokātu birojs pārstāv vienu no lielākajiem juridisko pakalpojumu tīkliem Eiropā BDO European Legal Community ar vairāk nekā 400 juristiem 45 birojos.

Sadarbība vienotā BDO tīkla ietvaros sniedz mums globālu skatījumu par biznesa procesiem daudz plašākā perspektīvā, kā arī ļauj mūsu klientiem saņemt nepieciešamo juridisko atbalstu.