• Par BDO

    BDO nodrošina starptautiska līmeņa resursus un izcilu servisu ikvienam klientam

BDO Latvijā

AS BDO Latvia ir vienīgais starptautiskā BDO tīkla oficiālais pārstāvis Latvijā. BDO International ir piektais lielākais revīzijas un finanšu pakalpojumu uzņēmumu tīkls pasaulē. 

BDO Latvia (iepriekš „BDO Zelmenis&Liberte”) 2007. gadā dibināja Jānis Zelmenis un Vita Liberte, kas iepriekš ieņēma vadošos amatus starptautiskajā revīzijas pakalpojumu uzņēmumā „Deloitte”. Viņu kopīgais mērķis, veidojot uzņēmumu, bija nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumus un konsultācijas gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem. 

Pēdējo desmit gadu laikā BDO Latvia ir piedzīvojis ievērojamu un stabilu izaugsmi.

Globāla pieeja

Organizācijas ietvaros jebkurš uzņēmums var saņemt daudzpusīgu finanšu un nodokļu jautājumu konsultāciju jebkurā no 164 valstīm, kurās darbojas BDO. Lasīt vairāk

Kādēļ izvēlēties BDO?

Mūsu mērķis ir nodrošināt augstākā līmeņa klientu servisu, un mēs nesavtīgi investējam ciešu ilgtermiņa attiecību veidošanā ar saviem klientiem. Mēs vēlamies sniegt labāko kompetenci un visaptverošas zināšanas attiecīgajā nozarē, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt viņu biznesa mērķus. Lasīt vairāk

Kvalitātes nodrošināšana

BDO veic auditu un klientu konsultācijas saskaņā ar profesionālajiem un ētikas standartiem, savukārt klientu apkalpošanas pamatā ir pastāvīga pieejamība un elastība. Lasīt vairāk

Globālie dati

Kā globāla organizācija BDO International Limited ir apņēmusies nodrošināt visu revīzijas uzņēmumu caurspīdību. Mūsu globālais atklātības ziņojums par 2022. gadu aptver kvalitātes un risku pārvaldību, normatīvo vidi, valsts politikas ainavu, kā arī ilgtspēju.

Lai piekļūtu pārskatam, noklikšķiniet uz zemāk redzamā attēla.

Mūsu globālais atklātības ziņojums par 2021. gadu

BDO skaitļos 2022

Global Review 2018

Globālais gada pārskats "Global Review", atspoguļo mūsu jauno fokusu uz to, visas BDO firmas strādā, lai palīdzētu klientiem sasniegt viņu mērķus. Pārskatā ir atspoguļoti jaunumi, veiksmes stāsti un gadījumu izpētes, atklājot mūsu zīmola solījumu, būt par līderiem izcilas klientu apkalpošanas jomā. 

Šis gada pārskats ir koncentrēts uz mūsu nākotnes vīziju, kā arī tas izceļ kā BDO līdera pozīcija garantē uzņēmuma veiksmes turpināšanu nākotnē, pateicoties mūsu darbiniekiem un klientiem. 

Iepazīstieties ar pārskatu šeit: Global Review 2018

Vai skatieties interaktīvo gada pārskatu, spiežot uz bildes zemāk

Global Review 2018 

Global Review 2017 - YOUR BDO 

Atklātības ziņojums

Zvērinātu revidentu komercsabiedrībai, kas sniedz revīzijas pakalpojumus sabiedriskas nozīmes struktūrai, ir pienākums ne vēlāk kā četru mēnešu laikā pēc katra pārskata gada beigām publicēt savā mājaslapā atklātības ziņojumu. Atklātības ziņojums tiek sagatavots un publicēts atbilstoši regulas Nr. 537/2014 13. panta prasībām.

Atklātības ziņojums 2022 (publicēts 28.04.2023)