Finanšu pakalpojumi

Finanšu pakalpojumi

BDO Finanšu pakalpojumu prakse izmanto dziļu nozares pieredzi, lai palīdzētu klientiem pārvarēt mainīgo un augsto konkurenci šajā nozarē. Mūsu profesionāļi sniedz revīzijas, nodokļu un finanšu konsultāciju pakalpojumus plašam finanšu iestāžu, aktīvu pārvaldītāju un apdrošināšanas uzņēmumu klāstam. Mēs piedāvājam proaktīvu pieeju un pievienoto vērtību.

Mūsu eksperti, kuri specializējas banku un finanšu sektorā, ir pazīstami ar nozares un tās regulējumu īpatnībām. Mums ir plaša un daudzveidīga pieredze revīzijā, risku menedžmenta un iekšējā revīzijā bankām, ieskaitot IT revīzijas.

BDO Finanšu pakalpojumu nodaļa ir labi informēta par pastāvīgi mainīgajiem nosacījumiem  un  regulējumiem, kas ietekmē mūsu klientus finanšu nozarē. Mūsu ekspertīze aptver tādas jomas kā grāmatvedības standarti, datu aizsardzība, regulatīvā saskaņošana un finanšu tirgus regulējumi. Mēs cenšamies izprast katra klienta unikālos mērķus un uzņēmējdarbības veidu, lai nodrošinātu risinājumu, kas pievieno patiesu vērtību.

Mūsu pieredzējusī finanšu pakalpojumu speciālistu komanda ir pierādījusi sevi, sniedzot risinājumus, kas būtiski veicina mūsu klientu panākumus. Mēs pulcējam dažādu profesionāļu grupu, jo mēs atzīstam, ka daudzveidība ir būtisks faktors, lai panāktu labākos rezultātus jūsu labā.

Būt daļai no BDO globālā tīkla nozīmē, ka mums ir pieeja galvenajiem finanšu centriem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai darbojaties starptautiski vai jums ir nepieciešami reģionāla līmeņa ieskati, mūsu globālais tīkls ir labi aprīkots, lai jums palīdzētu.