Pievienojies BDO komandai

Mūsu cilvēki veido pamatu visam, ko mēs darām. BDO meklē motivētus cilvēkus, kuri mērķtiecīgi strādā savas komandas un uzņēmuma labā, aizrautīgus profesionāļus, kuri tiecas veidot ilgtermiņa attiecības gan ar kolēģiem, gan klientiem. Rūpējoties par saviem darbiniekiem, mēs atbalstām darba un personīgās dzīves līdzsvaru. Mēs cienām savus darbiniekus un sniedzam viņiem iespējas attīstīt savus talantus.

Skaties aktuālās vakances šeit: VAKANCES

Ja neatrodi sev piemērotu vakanci, sūti savu CV uz [email protected] ar vēlamo amatu. 

Pievienojies mūsu Instagram kontam, lai sekotu dzīvei BDO birojā: BDO Latvia

 

Mūsu vērtības ir TIEŠUMS, ATBILDĪBA un DROSME 

Tiešums -  Mēs runājam tiešu valodu – gan par labo,  gan par slikto. Mēs cenšamies būt taisnīgi un runāt par lietu. Mēs pieņemam lēmumus bez liekas birokrātijas. Mēs esam pieejami. Uzņēmuma īpašnieki ir klātesoši.  Mūsu klienti ir klātesoši - mēs veidojam tiešas, ilgtermiņa attiecības.

Atbildība - Mūsu bizness balstās uz uzticību, tādēļ mēs uzņemamies atbildību par savu darbu, par savu klientu, par savu profesionālo attīstību un par saviem kolēģiem. Mums ir liela autonomija darbos un risinājumos – tam līdzi nāk arī atbildība. Mēs palīdzam viens otram un esam atklāti par savām kļūdām, lai kopā augtu.

Drosme - Mēs spējam pielāgoties pārmaiņām, mūsu risinājumi klientiem ir elastīgi un radoši. Mums ir drosme pētīt sarežģītus jautājumus un situācijas. Mums ir augsts enerģijas līmenis un drosme augt. Mēs cienām iniciatīvu, kustību un izaugsmi. Mēs esam proaktīvi.

Ja arī Tev piemīt šīs vērtības, mēs esam pārliecināti - Tev pie mums patiks.

 

IESPĒJAS

Pieredzējušiem profesionāļiem

BDO profesionāļi strādā ar vienu vienīgu mērķi – palīdzēt klientiem sasniegt viņu biznesa mērķus pēc iespējas efektīvāk. Tādēļ izcils klientu serviss ir ļoti svarīgs ikvienam mūsu komandas loceklim. Mēs palīdzam viens otram un strādājam kopā neatkarīgi no specializācijas un kvalifikācijas līmeņa. 

Piedāvājam vakances juridiskajā, audita, nodokļu, ārpakalpojuma grāmatvedības un korporatīvo finanšu jomās. 

Ja jūs interesē karjeras veidošana kādā citā BDO birojā, vakances var apskatīt dalībfirmu lokālajās mājas lapās. 

 

Jaunākajiem konsultantiem

Ja esat pēdējo kursu students vai tikko absolvējis augstskolu, mēs piedāvājam apmaksātu pilnas vai nepilnas slodzes darbu. Tā ir lieliska profesionālā starta iespēja, kas ļauj paplašināt personīgo redzējumu un gūt vērtīgas zināšanas starptautiska speciālistu tīkla ietvaros. Jaunākajiem konsultantiem tiek piedāvāta arī karjeras plānošana, kā arī apmācības. 

 

Praktikantiem

Piedāvājam īstermiņa un ilgtermiņa prakses iespējas vidusskolniekiem un pirmo kursu studentiem. Mēs cienām praktikantus un sniedzam tiem jaunas zināšanas, aktīvi iesaistot projektos.