Viens tīkls - starptautiski saistīts

-

Globāla klātbūtne

BDO ir daļa no globālā tīkla, kas aptver vairāk nekā 160 valstis un teritorijas, un vairāk nekā 111 000 cilvēku strādā vairāk nekā 1800 birojos. Globālais tīkls paplašina mūsu zināšanu dziļumu un plašumu dažādās ģeogrāfiskās vietās, nozarēs un ietekmes jomās. Mēs strādājam kopā, lai sasniegtu kopīgu mērķi - sniegt saviem klientiem izcilus pakalpojumus neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā viņi veic uzņēmējdarbību.

Kopš mūsu dibināšanas 1963. gadā, BDO stāsts ir bijis nepārtraukta reakcija uz mūsu klientu pastāvīgi mainīgajām vajadzībām. Mūsu vēsture šodien ir aktuāla, jo mūsu klienti augstu vērtē globālas organizācijas nepārtrauktību un stabilitāti, kas tik veiksmīgi attīstījusies vairāk nekā piecdesmit nemierīgos gados. Tāpat mūsu partneri un darbinieki zina, ka strādā labi izveidotas organizācijas labā, kuras pamatā ir skaidras vērtības un veiksmīga pagātne.

Sākotnējā starptautiskā organizācija bija pazīstama kā Binder Seidman International Group, ko veidoja cienījami uzņēmumi, kuri bija dibināti Kanādā, Vācijā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē un ASV un vēlējās dalīties un paplašināt savas zināšanas, lai labāk apkalpotu savus klientus. 1973. gadā organizācija pieņēma nosaukumu BDO, kas izveidots no triju dibinātāju Eiropas firmu iniciāļiem: Binder (Lielbritānija), Dijker (Nīderlande) un Otte (Vācija).

Mēs lepojamies, ka turpmākajos 50+ gados BDO ir izaudzis par vairāk nekā 11 miljardu ASV dolāru biznesu, kas darbojas 164 valstīs. Mēs to esam panākuši, pielāgojoties pārmaiņām, ko rada ārējie spēki, piemēram, regulējumi un globalizācija, kā arī mūsu klientu mainīgās vajadzības.

Taču BDO ar to viss nebeidzas. Mēs dzīvojam un darbojamies izaicinošā vidē, ko raksturo neparedzama globālā ekonomika un notiekošie politiskie satricinājumi. Tāpat kā visiem uzņēmumiem, mums ir jāpieņem stratēģiski lēmumi, lai nodrošinātu, ka varam turpināt piesaistīt globālus klientus, apkalpot jaunus tirgus, uzlabot sniegumu un pārvaldīt riskus. Mēs esam ieguldījuši globālajā infrastruktūrā, tehnoloģijās un esam gatavi: tas mūs atšķir no konkurentiem.

Pats galvenais, mēs turpināsim sniegt izcilu klientu apkalpošanu, ar kuru esam pazīstami, jo tas mūs atšķir mūsu tirgū. Tehniskā izcilība ir dota, taču mūsu izcilā klientu apkalpošanas programma ir iekļauta mūsu stratēģijā un tiek īstenota patiesi globālā līmenī.