Korporatīvās finanses

Korporatīvās finanses

Strādājot BDO organizācijā, mums ir pieeja globālā tīkla resursiem, vienlaikus izmantojot vietējo pieredzi un zināšanas klientu konsultēšanā. Mēs piedāvājam jums atklāt jaunas iespējas un attīstīt tās Baltijā un visā pasaulē.

Vairāk nekā 2500 BDO korporatīvo finanšu eksperti strādā ar uzņēmumiem visā pasaulē, lai palielinātu to vērtību, konsultējot par iegādes darījumiem, līdzekļu piesaistīšanu, kotēšanu biržā vai atsavināšanu. Tipisks BDO korporatīvo finanšu klients ir uzņēmums ar pārrobežu biznesa iespējām vai ambīcijām, vai investīciju fonds ar savu nišu vidējā tirgū. Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi. Tā 2019. gadā BDO noslēdza 1530 darījumus ar kopējo vērtību USD 73,2 miljardi. Mums ir gan vietējās, gan starptautiskās starpnodaļu komandas, kas klientiem nodrošina vienas pieturas resursus grāmatvedības, nodokļu un stratēģiskajos jautājumos, kas var rasties darījuma ietvaros.

Mūsu klientiem vienas pieturas resurss nozīmē saņemt visu nepieciešamo atbalstu jebkurā no darījuma procesiem - mēs ne tikai identificēsim labāko darījuma struktūru, piemērotāko kapitāla un investora veidu, bet arī pārstāvēsim mūsu klientu pārrunās ar investoriem, sākot no pirmajām sarunām līdz darījuma slēgšanai un integrācijai pēc darījuma. Kopā ar nodokļu un juridiskajiem speciālistiem mēs konsultēsim un ieviesīsim optimālo darījuma struktūru. Mūsu konsultanti un grāmatvedības speciālisti palīdzēs veikt mērķuzņēmuma integrāciju jaunajās korporatīvajās struktūrās pēc darījuma.

MŪSU SPECIALIZĀCIJAS

UZŅĒMUMU PIRKŠANAS UN PĀRDOŠANAS DARĪJUMI (M&A) >

FINANSĒJUMA PIESAISTE >

BIZNESA RESTRUKTURIZĀCIJA >

FINANŠU DIREKTORA ĀRPAKALPOJUMI >

KAPITĀLA TIRGI >

PADZIĻINĀTA FINANŠU IZPĒTE UN CITI PAKALPOJUMI >

VĒRTĒŠANA >