Komanda

Komanda

Advokātu birojs BDO Law pārstāv vienu no lielākajiem juridisko pakalpojumu tīkliem Eiropā “BDO European Legal Community” ar vairāk nekā 400 juristiem 45 birojos.

BDO Law konsultē vietējos un starptautiskos klientus visos komerctiesību aspektos un veiksmīgi risina strīdus un pārstāv klientus tiesās. BDO Law raksturo ievērojama nodokļu, banku un finanšu, uzņēmumu un strīdu risināšanas pieredze, ko stiprina iegūtā prakse - konkurences, intelektuālā īpašuma tiesību, datu aizsardzības, nodarbinātības, publiskā iepirkuma un nekustamā īpašuma jautājumu risināšanā. BDO Law juristiem ir spēcīga akadēmiskā pieredze, kā arī padziļinātas nozares zināšanas visās juridiskās prakses jomās.

BDO Law juristi ir arī piedalījušies izdevuma "Darba likums ar komentāriem" izstrādē, kas visiem pieejams tiešsaistē bez maksas, un to izmanto gan juristi, gan HR speciālisti, grāmatveži un pat tiesneši.

Klienti, kuri izvēlas BDO Law komandu, novērtē to kā profesionālu, elastīgu un ar spēju radoši pieiet dažādu problēmu risināšanai.