• BDO Latvija svin savu 15 gadu jubileju Latvijā
Publikācija:

BDO Latvija svin savu 15 gadu jubileju Latvijā

03 augusts 2022

BDO Latvia šis gads ir ievērojams – aprit 15 gadi kopš uzņēmuma dibināšanas. Mūsdienās BDO ir pazīstams vietējā tirgū un ir daudz strādājis, lai saviem klientiem izveidotu izcilu, inovatīvu un augstas kvalitātes profesionālu pakalpojumu sniedzēja reputāciju. Mēs nodrošinām sociālu un ilgtspējīgu kultūru, kurā mūsu darbinieki var veidot ambiciozu, pilnvērtīgu un uz izaugsmi vērstu karjeru.

Šodien pazīstamo BDO Latvia 2007. gadā dibināja Vita Liberte un Jānis Zelmenis, lai sniegtu vietējiem un starptautiskiem klientiem izcila līmeņa pakalpojumus un konsultācijas, ko veicina tas, ka BDO Latvia ir daļa no starptautiski viena no lielākajiem grāmatvedības un konsultāciju tīkliem pasaulē. BDO International ir pasaulē piektais lielākais revīzijas un finanšu pakalpojumu uzņēmumu tīkls ar birojiem 167 valstīs un vairāk nekā 97 200 darbinieku, apvienojumā ar tālredzīgām tehnoloģijām un viedu darba vidi 1728 birojos.

BDO Latvia sastāv no 5 galvenajām pakalpojumu līnijām – Revīzija, Nodokļi, Juridiskie pakalpojumi, Biznesa ārpakalpojumi, Korporatīvās finanses un katru dienu mēs strādājam pie viena kopīga mērķa, mūsu “KĀPĒC” – cilvēki, kas palīdz cilvēkiem sasniegt viņu sapņus.

Neatlaidīgs darbs gadu gaitā ir vainagojies ar biznesa panākumiem un vairāk nekā 50 profesionāļu komandu 2022. gadā. Mūsu birojs atrodas pašā Vecrīgas sirdī, kur darbinieki un biroja apmeklētāji var baudīt mākslas galeriju.

Esam lepni un pateicīgi, ka BDO Latvia profesionālo sniegumu atzinīgi novērtē dažādas gan vietējās, gan starptautiskās organizācijas - “The Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA)”, atzīstot BDO Law par līderi nodokļu jomā, Vitai Libertei ITR World Tax veiktajā pētījumā iegūstot augstāko apliecinājumu – nomināciju “Highly Regarded Women in Tax 2021”, nodokļu komandai iegūstot apliecinājumu “World Tax Recommended Firm 2021” un daudzus citus.

Arī turpmākajos gados, pielietojot galvenās mūsu pamatvērtības – godīgumu, atbildību un drosmi, BDO Latvia komanda turpinās nodrošināt augstākā līmeņa klientu servisu, un nesavtīgi investēs ciešu ilgtermiņa attiecību veidošanā ar saviem klientiem. Mēs esam gatavi sniegt vislabāko kompetenci un visaptverošas zināšanas nozarē, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt savus biznesa mērķus.

Mūsu stāstu smilšu video iespējams apskatīt šeit.