• Globālie dati

Globālie dati

Kā globāla organizācija BDO International Limited ir apņēmusies nodrošināt visu revīzijas uzņēmumu caurspīdību. Mūsu globālais atklātības ziņojums par 2022. gadu aptver kvalitātes un risku pārvaldību, normatīvo vidi, valsts politikas ainavu, kā arī ilgtspēju.

Lai piekļūtu pārskatam, noklikšķiniet uz zemāk redzamā attēla.

BDO atklātības ziņojums 2021

BDO atklātības ziņojums 2020

Kā globāla organizācija BDO International Limited ir apņēmusies nodrošināt visu revīzijas uzņēmumu caurspīdību, jo tas gan palielina uzticību revidenta profesijai, gan ļauj mūsu uzņēmumiem veicināt uzticamību un godaprāta reputāciju.

Mūsu globālais atklātības ziņojums par 2020. gadu aptver kvalitātes uzraudzību, risku pārvaldību, normatīvo vidi un valsts politikas ainavu, kā arī globālās pārvaldības principus.

Lai piekļūtu pārskatam, noklikšķiniet uz zemāk redzamā attēla.

BDO skaitļos 2020

Global Review 2018

Globālais gada pārskats "Global Review", atspoguļo mūsu jauno fokusu uz to, visas BDO firmas strādā, lai palīdzētu klientiem sasniegt viņu mērķus. Pārskatā ir atspoguļoti jaunumi, veiksmes stāsti un gadījumu izpētes, atklājot mūsu zīmola solījumu, būt par līderiem izcilas klientu apkalpošanas jomā. 

Šis gada pārskats ir koncentrēts uz mūsu nākotnes vīziju, kā arī tas izceļ kā BDO līdera pozīcija garantē uzņēmuma veiksmes turpināšanu nākotnē, pateicoties mūsu darbiniekiem un klientiem. 

Iepazīstieties ar pārskatu šeit: Global Review 2018
 

Vai skatieties interaktīvo gada pārskatu, spiežot uz bildes zemāk

Global Review 2018 

Global Review 2017 - YOUR BDO