Uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas darījumi (M&A)

Mēs sniedzam vienas pieturas aģentūras pakalpojumus, lai panāktu veiksmīgu uzņēmumu iegādi vai pārdošanu.

Mēs specializējamies uzņēmumu īpašnieku un vadības konsultēšanā, lai palielinātu biznesu un darījumu vērtību. Mūsu pakalpojumu ietvaros mēs sniedzam atbalstu uzņēmumiem, kuri vēlas vai nu atrast mērķuzņēmumu, ko iegādāties darbības paplašināšanas nolūkos, vai uzņēmumiem, kuri vēlas piesaistīt investīcijas vai pārdot kapitāldaļas. Mēs saprotam ambiciozas vadības komandas, kuras meklē risinājumus izaicinājumiem starptautiskā darījumu vidē. Mūsu īpašā prasme ir pārvaldīt un atrisināt kultūras un biznesa interešu sadursmes, kas neizbēgami rodas darījumu laikā.

BDO speciālisti Klientiem sniedz to atbalstu, kas, no vienas puses, samazinās darījuma riskus un, no otras puses, palielinās darījuma vērtību.

Mūsu ekspertiem ir uz reāliem darījumiem balstīta pieredze, kura Klientiem palīdzēs lēmumu pieņemšanas procesā darījumu ietvaros. Ņemot vērā, ka šis process bieži ietver personīgas emocijas, neatkarīgs, objektīvs un racionāls viedoklis ir neaizstājams visa procesa laikā. BDO koncentrējas uz darījuma galvenajiem elementiem, paturot prātā vienu konkrētu mērķi: jūsu vajadzību un prasību apmierināšanu.

  • Uzņēmuma iegāde
  • Uzņēmuma pārdošana
  • M&A
  • Uzņēmējdarbības un projektu finansēšana
  • Palīdzība sabiedriskai darbībai (IPOS)