• Advanced Search

Rāda 1 - 9 no 33
1  2 3 4
17 jūlijs 2018

BDO Latvia partnere Vita Liberte pārrunā sieviešu lomu uzņēmējdarbībā Latvijā, BDO Latvia nākotnes iespējas un potenciālu, Latvijas nodokļu sistēmu un vēl plašu tematu spektru intervijā laikrakstā “The Baltic Times”.

/lv-lv/jaunumi/featured-insights/bdo-latvia-energetiskaki-un-izsalkusaki-pec-panakumiem
21 jūnijs 2018

Latvijā noteiktais slieksnis, kad maksājumu iestādēm obligāti jāziņo nodokļu administrācijai, Eiropas mērogā ir salīdzinoši zems. Latvijā jāziņo, ja cilvēka konta ienākumi vai izdevumi pārsniedz 15 000 eiro gadā

/lv-lv/jaunumi/featured-insights/db-baltija-zino-par-15-000,-bet-austrija-–-no-50-000-eiro
19 jūnijs 2018

Šajos jaunumos uzzināsiet svarīgāko par UIN deklarācijas iesniegšanu un likuma grozījumiem IIN likmes piemērošanā

/lv-lv/jaunumi/featured-insights/nodoklu-zinas-uin-un-iin-aktualitates
31 maijs 2018

GDPR ir atspēriena punkts procesam, ar kura palīdzību uzņēmumi var uzlabot savu stratēģiju un padarīt tās izpildi efektīvāku. Līdz ar to, BDO ir izdevis informatīvi skaidrojošu materiālu “The Intrinsic value of ensuring data privacy”, kas demonstrē kā efektīvas datu drošības un privātuma...

/lv-lv/jaunumi/uz-gdpr-vajadzetu-raudzities-ka-uz-iespeju-padarit-datus-efektivakus-un-samazinat-izmaksas
08 maijs 2018

BDO korporatīvo finanšu direktors Oskars Cimermanis sniedz komentārus un ieteikumus par banku sektora pārmaiņām Latvijā laikrakstam Dienas Bizness.

/lv-lv/jaunumi/db-uz-karts-likti-daudzi-miljoni
26 aprīlis 2018

Mūsdienīgu sieviešu žurnālā Santa ir publicēta iedvesmojoša intervija ar BDO partneri Vitu Liberti, kurā viņa atklāj savu personību un dalās ar savām dzīves vērtībām.

/lv-lv/jaunumi/santa-intervija-ar-bdo-partneri-vitu-liberti
04 aprīlis 2018

BDO partneris Jānis Zelmenis sniedz viedokli laikrakstam Dienas bizness par gaidāmajām sekām pēc tā dēvēto čaulu kompāniju sadarbības ierobežošanas ar bankām Latvijā.

/lv-lv/jaunumi/db-aizsledz-latviju-treso-valstu-investoriem
15 marts 2018

Ir izdots ceturkšņa Indirect Tax News izdevums, kurā nodokļu eksperti no visas pasaules sniedz informāciju par praktiskiem jautājumiem saistībā ar PVN, muitas nodokļiem, GST un citiem netiešiem nodokļiem.

/lv-lv/jaunumi/indirect-tax-news-1-2018
13 marts 2018

"2018. gadā sagaidāms M&A darījumu aktivitātes pieaugums vairākās nozarēs, tostarp finanšu pakalpojumu nozarē",  —  BDO korporatīvo finanšu direktors Oskars Cimermanis komentē pētījumu M&A darījumiem Baltijā.

/lv-lv/jaunumi/db-latvija-piesaista-uzmanibu
Rāda 1 - 10 no 33
1 2 3 4