Karjera grāmatvedības ārpakalpojumu nodaļā

Grāmatvedība gaida: Pievienojieties mūsu skaitļu komandai!

Prakses iespējas

Vai esi universitātes students? Vai grāmatvedība un finanses bija Tavs mīļākais mācību priekšmets? Ja tā, tad prakse grāmatvedības ārpakalpojumu nodaļā varētu būt piemērota tieši Tev!

Prakse grāmatvedībs ārpakalpojumu nodaļā būs vieta Tavai profesionālajai izaugsmei. Jau no pašas pirmās dienas Tev tiks uzticēti dažādi pienākumi, kurus veiksmīgai izpildei Tev palīdzēs mūsu nodaļas pieredzējušākie kolēģi.

Mēs izskatīsim visus pieteikumus, tomēr zemāk minētie kritēriji Tev palīdzēs izcelties:

 • Šobrīd esi augstskolas students grāmatvedības, finanšu vai saistītas nozares programmā
 • Tev ir spēcīgas saziņas un rakstiskas spējas latviešu un angļu valodā
 • Zināšanas darbā ar Microsoft Excel tiks augstu novērtētas
 • Tu esi vērsts uz sadarbību un darbu komandā, jo tie ir būtiski elementi, lai veiksmīgu izpildītu jebkuru revīzijas projektu
 • Uzmanība pret detaļām un spēja pamanīt nesakritības 
 • Zinātkāre un vēlme apgūt jaunas lietas

Esot praktikantam BDO Assurance Tev būs jāveic:

 • Darījumu ievade: reģistrēsi pamata finanšu darījumus grāmatvedības sistēmā, nodrošinot precizitāti un savlaicīgumu.
 • Dokumentu pārvaldība: palīdzēsi organizēt, iesniegt un skenēt finanšu dokumentus, lai uzturētu uzskaites sistēmu.
 • Palīdzība rēķinu izrakstīšanā: palīdzēsi rēķinu apstrādē un pārbaudē, nodrošinot pareizu datu ievadi un savlaicīgus maksājumus.
 • Atbalsta funckijas: palīdzēsi vecākajiem grāmatvežiem saskaņot bankas izrakstus ar virsgrāmatu, izceļot visas neatbilstības.
 • Pārskata sagatavošana: Palīdzēsi sagatavot provizoriskus finanšu pārskatus, diagrammas vai tabulas.
 • Palīdzība pētniecībā: veiksi izpēti par grāmatvedības standartiem, nodokļu noteikumiem vai jebkādām neatbilstībām saskaņā ar vadošo kolēģu norādījumiem

Ko mēs piedāvājam:

 • Iesaistoša vide: Mēs atbalstām ikviena kolēģa vēlmi sasniegt vairāk, tādēļ Tavi centieni būt līderim tiks atbalstīti un veicināti.
 • Jaunas zināšanas un pieredze: Iegūsti reālu un praktisku pieredzi, strādājot pie dažādiem projektiem, kuros Tevi atbalstīs nodaļas kolēģi. Tev būs iespēja strādāt ar dažādu nozaru uzņēmumiem, iesaistoties visos grāmatvedības procesos.
 • Industriju izpēte: Mūsu klientu portfelis iekļauj dažādu industriju un izmēru uzņēmumus, kas ļaus Tev iegūt daudzpusīgu pieredzi.
 • Nākotnes iespējas: Veiksmīgākajiem praktikantiem piedāvājam turpināt sadarbību jau kā darbiniekiem
 • Finansiālais atbalsts: piedāvājam apmaksātas prakses, sākot ar 500€ mēnesī

Papildu jautājumi

Cik ilgi parasti ilgst prakse?

Vidēji prakses ilgums ir 3 - 4 mēneši.

Vai prakse ir apmaksāta?

Mēs piedāvājam apmaksātas prakses iespējas ar mēneša algu, sākot no 500 EUR mēnesī.

Vai ir iespējas, ka prakses dalībnieki pāriet uz pilna laika darbu?

Jā, pierādot sevi ir iespēja turpināt sadarbību un kļūt par darbinieku BDO ārpakalpojumu grāmatvedības komandā.

Kāds ir intervijas process?

Intervijas process sastāv no trim posmiem:

 1. Talantu atlase: Sagatavojiet savu CV vai pieredzes apkopojumu un nosūtiet to mums uz cv@bdo.lv.
 2. Intervija: Mēs jūs ielūgsim uz iepazīšanās interviju, kas sniedz iespēju mums vienam otru labāk iepazīt.
 3. Prasmju novērtēšana: Mēs pārbaudīsim Tavas analītiskās zināšanas, taču neuztraucies – šajā solī mēs cenšamies saprast Tavas spēcīgākās puses un to, ko, labprāt, Tev iemācīsim. 

Kā sagatavoties intervijai?

Mēs iesakām pārskatīt pamata matemātikas elementus un salikt punktus, kādēļ vēlies pievienoties mūsu komandai. Pats svarīgākais – esi Tu pats. Mūsu mērķis ir iepazīt Tevi un Tavas spēcīgākās puses, lai saprastu, kā varam sadarboties.

Juniora līmeņa pozīcijas

Mūsu mērķis ir veicināt izaugsmi. Jau no pašas pirmās dienas mēs nodrošināsim mentoru un vadītāju atbalstu, kas palīdzēs attīstīties un augt izvēlētajā pozīcijā. Dažādi kursi, apmācības un sertifikātu iegūšanu – mēs palīdzēsim tos iegūt.

Esot daļai no mūsu ārpakalpojumu grāmatvedības komandas un vēloties paaugstināt savu kvalifikāciju, vari rēķināties, ka mēs apmaksāsim izglītības izdevumus un mācību atvaļinājumus. Pievienojies mums un redzēsim, ko mēs varam sasniegt!

Mēs izskatīsim visus pieteikumus, tomēr zemāk minētie kritēriji Tev palīdzēs izcelties: 

 • Šobrīd esi augstskolas students grāmatvedības, finanšu vai saistītas nozares programmā
 • Tev ir spēcīgas saziņas un rakstiskas spējas latviešu un angļu valodā
 • Pieredze grāmatvedībā vai finansēs tiks uzskatīta par priekšrocību.
 • Pamata izpratne par grāmatvedības principiem un zināšanas par grāmatvedības programmatūru (piemēram, QuickBooks, SAP).
 • Tu esi vērsts uz sadarbību un darbu komandā 

Mūsu jaunāko konsultantu ikdienas uzdevumi ietver: 

 • Finanšu pārskati un dokumentācija: finanšu darījumu ievadīšana grāmatvedības programmatūrā un precizitātes nodrošināšana. Rēķinu, kvīšu un citu finanšu dokumentu uzturēšana un kārtošana. Palīdzība pamata finanšu pārskatu, piemēram, peļņas un zaudējumu aprēķinu, sagatavošanā.
 • Atbalsts un izpēte: palīdzība vecākajiem grāmatvežiem un konsultantiem dažādos uzdevumos, tostarp revīzijas atbalsta un mēneša beigu slēgšanas procesos. Atjaunot attiecīgos grāmatvedības noteikumus un standartus.
 • Mijiedarbība ar klientiem: pamata jautājumu risināšana vecāko konsultantu vadībā.
 • Sadarbība: darbs komandā, lai nodrošinātu, ka uzdevumi tiek veikti savlaicīgi un precīzi.

Ko mēs piedāvājam:

Daudzveidīga nozares pieredze: BDO Latvia nodrošinās iespēju iegūt vērtīgu pieredzi strādājot ar klientiem no dažādām nozarēm. Šāda pieredze papildinās Tavas profesionālās zināšanas un prasmes, ļaujot Tev izcelties dinamiskajā uzņēmējdarbības vidē. 

Profesionālā attīstība: Mēs atbalstām Tavu karjeras izaugsmi, piedāvājot palīdzību iegūt attiecīgās sertifikācijas, piemēram, ACCA, un profesionālās kvalifikācijas pēc Tava individuālā pieprasījuma. Turklāt, ja Tev ir jautājumi par mūsu iekšējām bonusa atlīdzībām un karjeras attīstību, Tev būs pieejams mentors, kurš sniegs padomu un atbalstu, lai Tu sasniegtu savus profesionālos mērķus.

Veselība un labklājība: Tava labklājība ir mūsu prioritāte. Mēs nodrošinām veselības apdrošināšanu, lai parūpētos par Tevi un Tavu ģimeni. Jau no pirmās dienas apmaksāsim Tavu telefona pieslēguma rēķinu, bet pēc pārbaudes laika Tev būs iespēja izvēlēties arī telefona iekārtu. Mēs apmaksāsim daļu no Tavas sporta zāles abonementa, ļaujot Tev uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Un katru gadu Tev būs pieejamas papildus brīvdienas savā dzimšanas dienā un lai veiktu veselības pārbaudi.

Motivācijas programmas: Mēs novērtēsim Tavu centību un iesaisti, lai uzlabotu un veicinātu mūsu uzņēmuma sniegumu.

Ģimenei draudzīgs uzņēmums: Mēs apzināmies cik svarīgs ir darba un privātās dzīves līdzsvars. Mēs atbalstām vecākus un iepriecinām viņu bērnus, uzsākot skolas gaita. Mūsu uzņēmumā ir īpaša bērniem paredzēta telpa, lai nodrošinātu viņiem drošu un ērtu vidi, gaidot savus vecākus. Turklāt mēs piedāvājam ģimenes veselības atbalstu, paplašinot veselības apdrošināšanas segumu Tavu mīļoto labā. Mēs divas reizes gadā rīkojam bērnu pasākumus, nodrošinot viņiem neaizmirstamus brīžus. Mēs piedāvājam arī divas atvaļinājuma dienas vai 500 EUR bonusu kolēģiem, kuri stājas laulībā.

Konkurētspējīgs atalgojums: Iegūsti konkurētspējīgu atalgojumu un dažādus labumus, kuri ietver dažādas priekšrocības, piemēram, uzņēmuma automašīnas un šofera izmantošanas iespēju, mobilā tālruņa plānu, veselības apdrošināšanu un citus labumus.

BDO mēs prioritizējam Tavu izaugsmi, labklājību un panākumus, nodrošinām platformu, kurā Tavs potenciāls izceļas.

Papildu jautājumi

Cik ilgu laiku jāpavada šajā pozīcijā līdz iespējams saņemt paaugstinājujmu?

Jaunākie konsultanti savā pozīcijā pavada aptuveni 1 līdz 2 gadus, kas nodrošina pietiekamu laiku, lai apgūtu visu, kas nepieciešams, lai turpinātu veiksmīgu karjeras attīstību nākamajos amatos, tomēr katrs gadījums tiek skatīts individuāli.

Kāda ir intervijas procesa gaita?

Intervijas process sastāv no trim posmiem:

 1. Talantu atlase: Sagatavo savu CV un pieredzes apkopojumu un nosūti to mums uz cv@bdo.lv
 2. Intervija: Mēs Tevi ielūgsim uz iepazīšanās interviju, kas sniedz iespēju mums vienam otru labāk iepazīt
 3. Prasmju novērtēšana: Mēs pārbaudīsim Tavas analītiskās un tehniskās zināšanas. Šajā solī mēs cenšamies saprast Tavas spēcīgākās puses.

Seniora līmeņa pozīcijas

Mēs novērtējam un augstu cienām katra kolēģa pienesumu, tādēļ cenšamies radīt tādu vidi, kurā Tu vari pilnveidoties. Mūsu darbinieku labklājība ir tikpat svarīga, cik nevainojumi risināti klientu projekti, tādēļ nodrošinām dažādus risinājumus un pilnveides iespējas, lai Tu varētu augt profesionāli, jo tikai tad arī mēs varam augt kā uzņēmums.

Mēs izskatīsim visus pieteikumus, tomēr zemāk minētie kritēriji Tev palīdzēs izcelties: 

 • Tev ir bakalura grāds grāmatvedības, finanšu vai saistītas nozares programmā.
 • Tev ir spēcīgas saziņas un rakstiskas spējas latviešu un angļu valodā.
 • Tev ir 1-2 gadus ilga pieredze grāmatvedībā vai finansēs.
 • Izpratne par grāmatvedības principiem un zināšanas par grāmatvedības programmatūru (piemēram, QuickBooks, SAP).
 • Tu esi vērsts uz sadarbību un darbu komandā 

Mūsu vecāko konsultantu ikdienas uzdevumi ietver

 • Datu pārvaldība un ziņojumi: gatavosi detalizētus finanšu pārskatus, kas sniedz ieskatu uzņēmuma finansiālajā stāvoklī, tostarp bilances, ienākumu pārskatus un naudas plūsmas pārskatus.
 • Finanšu datu analīze: pārbaudīsiet finanšu datus, lai noteiktu nepieciešamās izmaiņas.
 • Mijiedarbība ar klientiem: pamata jautājumu risināšana balstoties uz uzņēmuma kvalitātes standartiem.
 • Specializēto projektu atbalsts: piedalīsies konkrētos grāmatvedības vai finanšu projektos, piemēram, gada slēgšanās vai jaunas grāmatvedības programmatūras ieviešanā, piedāvājot savas zināšanas un nodrošinot veiksmīgu projektu ieviešanu.

Ko mēs piedāvājam:

Daudzveidīga nozares pieredze: BDO Latvia nodrošinās iespēju iegūt vērtīgu pieredzi strādājot ar klientiem no dažādām nozarēm. Šāda pieredze papildinās Tavas profesionālās zināšanas un prasmes, ļaujot Tev izcelties dinamiskajā uzņēmējdarbības vidē. 

Profesionālā attīstība: Mēs atbalstām Tavu karjeras izaugsmi, piedāvājot palīdzību iegūt attiecīgās sertifikācijas, piemēram, ACCA, un profesionālās kvalifikācijas pēc Tava individuālā pieprasījuma. Turklāt, ja Tev ir jautājumi par mūsu iekšējām bonusa atlīdzībām un karjeras attīstību, Tev būs pieejams mentors, kurš sniegs padomu un atbalstu, lai Tu sasniegtu savus profesionālos mērķus.

Veselība un labklājība: Tava labklājība ir mūsu prioritāte. Mēs nodrošinām veselības apdrošināšanu, lai parūpētos par Tevi un Tavu ģimeni. Jau no pirmās dienas apmaksāsim Tavu telefona pieslēguma rēķinu, bet pēc pārbaudes laika Tev būs iespēja izvēlēties arī telefona iekārtu. Mēs apmaksāsim daļu no Tavas sporta zāles abonementa, ļaujot Tev uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Un katru gadu Tev būs pieejamas papildus brīvdienas savā dzimšanas dienā un lai veiktu veselības pārbaudi.

Motivācijas programmas: Mēs novērtēsim Tavu centību un iesaisti, lai uzlabotu un veicinātu mūsu uzņēmuma sniegumu.

Ģimenei draudzīgs uzņēmums: Mēs apzināmies cik svarīgs ir darba un privātās dzīves līdzsvars. Mēs atbalstām vecākus un iepriecinām viņu bērnus, uzsākot skolas gaita. Mūsu uzņēmumā ir īpaša bērniem paredzēta telpa, lai nodrošinātu viņiem drošu un ērtu vidi, gaidot savus vecākus. Turklāt mēs piedāvājam ģimenes veselības atbalstu, paplašinot veselības apdrošināšanas segumu Tavu mīļoto labā. Mēs divas reizes gadā rīkojam bērnu pasākumus, nodrošinot viņiem neaizmirstamus brīžus. Mēs piedāvājam arī divas atvaļinājuma dienas vai 500 EUR bonusu kolēģiem, kuri stājas laulībā.

Konkurētspējīgs atalgojums: Iegūsti konkurētspējīgu atalgojumu un dažādus labumus, kuri ietver dažādas priekšrocības, piemēram, uzņēmuma automašīnas un šofera izmantošanas iespēju, mobilā tālruņa plānu, veselības apdrošināšanu un citus labumus.

BDO mēs prioritizējam Tavu izaugsmi, labklājību un panākumus, nodrošinām platformu, kurā Tavs potenciāls izceļas.

Vadības līmeņa pozīcijas

Vadības līmeņa kolēģiem BDO tiek dota iespēja uzņemties līdera funkcijas, nezaudējot privātās dzīves līdzsvaru. Mēs ticam, ka panākuma pamatā ir spēja pilnveidoties profesionāli, vienlaikus atvēlot laiku arī ārpus darba aktivitātēm. Tava kā līdera un vadītāja funkcijas tiks atbalstītas ar visiem mums esošajiem resursiem, lai Tu varētu pilnvērtīgi un pārliecinoši vadīt kā komandu, tā projektus.  Ko mēs sagaidām?

 • Izglītība: Bakalaura vai maģistra grāds grāmatvedībā, finansēs vai saistītā jomā. Profesionālas nozares kvalifikācijas būs priekšrocība.
 • Pieredze: Vismaz 5-7 gadu pieredze grāmatvedības jomā, ar pieredzi projektu un komandas vadīšanā.
 • Speciālizētas zināšanas: Pārvaldi grāmatvedības principus, finanšu pārskatus, nodokļu noteikumus un programmatūru, piemēram, QuickBooks, SAP, Oracle.
 • Vadības spējas: Pierādīta spēja vadīt un virzīt komandu, nodrošinot uzdevumu savlaicīgu izpildi un mērķu sasniegšanu.
 • Komunikācijas prasmes: Spēcīgas komunikācijas spējas, spēja pielāgoties un augsts motivācijas līmenis Spēja skaidri izskaidrot sarežģītus nodokļu jautājumus gan klientiem, gan komandas locekļiem.

Vadītāja ikdienas pienākumos ietilpst:

Komandas vadība:

 • Vadīt, mentorēt un pārvaldīt grāmatvedības ārpakalpojumu projekta komandu, nodrošinot uzdevumu laicīgu izpildi un mērķu sasniegšanu.
 • Pārraudzīt grāmatvedības ārpakalpojumu projektus, nodrošinot klienta un uzņemuma standartu ievērošanu.

Klientu attiecību pārvaldība:

 • Attīstīt un uzturēt attiecības ar klientiem no dažādām industrijām
 • Sniegt augstu profesionālu risinājumu un palīdzību uz klientu sniegtajiem jautājumiem

Konsultācijas un kvalitātes nodrošināšana:

 • Analizēt klientu datus, identificēt riskus un sagatavot detalizētas prezentācijas un ziņojumus.
 • Sniegt padomus, pielāgojot tos starptautisku korporāciju vajadzībām.

Regulatoru sakari: 

 • Nodrošināt saziņu starp klientiem un valsts iestādēm.

Nodaļas attīstība

 • Vadīt un piedalīties nodaļas attīstības iniciatīvās, lai veicinātu izaugsmi
 • Sniegt ieguldījumu grāmatvedības ārpkalpojumunodaļas vispārējā vadībā un attīstībā

Ko mēs piedāvājam

Daudzveidīga nozares pieredze: BDO Latvia nodrošinās iespēju iegūt vērtīgu pieredzi strādājot ar klientiem no dažādām nozarēm. Šāda pieredze papildinās Tavas profesionālās zināšanas un prasmes, ļaujot Tev izcelties dinamiskajā uzņēmējdarbības vidē. 

Profesionālā attīstība: Mēs atbalstām Tavu karjeras izaugsmi, piedāvājot palīdzību iegūt attiecīgās sertifikācijas un profesionālās kvalifikācijas pēc Tava individuālā pieprasījuma. Turklāt, ja Tev ir jautājumi par mūsu iekšējām bonusa atlīdzībām un karjeras attīstību, Tev būs pieejams mentors, kurš sniegs padomu un atbalstu, lai Tu sasniegtu savus profesionālos mērķus.

Veselība un labklājība: Tava labklājība ir mūsu prioritāte. Mēs nodrošinām veselības apdrošināšanu, lai parūpētos par Tevi un Tavu ģimeni. Jau no pirmās dienas apmaksāsim Tavu telefona pieslēguma rēķinu, bet pēc pārbaudes laika Tev būs iespēja izvēlēties arī telefona iekārtu. Mēs apmaksāsim daļu no Tavas sporta zāles abonementa, ļaujot Tev uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Un katru gadu Tev būs pieejamas papildus brīvdienas savā dzimšanas dienā un lai veiktu veselības pārbaudi.

Motivācijas programmas: Mēs novērtēsim Tavu centību un iesaisti, lai uzlabotu un veicinātu mūsu uzņēmuma sniegumu.

Ģimenei draudzīgs uzņēmums: Mēs apzināmies cik svarīgs ir darba un privātās dzīves līdzsvars. Mēs atbalstām vecākus un iepriecinām viņu bērnus, uzsākot skolas gaita. Mūsu uzņēmumā ir īpaša bērniem paredzēta telpa, lai nodrošinātu viņiem drošu un ērtu vidi, gaidot savus vecākus. Turklāt mēs piedāvājam ģimenes veselības atbalstu, paplašinot veselības apdrošināšanas segumu Tavu mīļoto labā. Mēs divas reizes gadā rīkojam bērnu pasākumus, nodrošinot viņiem neaizmirstamus brīžus. Mēs piedāvājam arī divas atvaļinājuma dienas vai 500 EUR bonusu kolēģiem, kuri stājas laulībā.

Konkurētspējīgs atalgojums: Iegūsti konkurētspējīgu atalgojumu un dažādus labumus, kuri ietver dažādas priekšrocības, piemēram, uzņēmuma automašīnas un šofera izmantošanas iespēju, mobilā tālruņa plānu, veselības apdrošināšanu un citus labumus.

BDO mēs prioritizējam Tavu izaugsmi, labklājību un panākumus, nodrošinām platformu, kurā Tavs potenciāls izceļas.

Papildu jautājumi

Cik liela būs komanda, kuru man jāvada un kādi būs mani galvenie pienākumi kā komandas līderim?

Komandas lielums ir atkarīgs no projekta apmēra un klienta vajadzībām.

Vai nodrošināt arī starptautisku darba pieredzi, strādājot ar klientiem no ārvalstīm?

BDO Latvia ir daļa no starptautiskā BDO tīkla. Mēs esam ciešā sadarbībā ar citiem BDO ofisiem, kas ļauj mums iegūt starptautisku pieredzi, zināšanas un strādāt ar klientiem no ārvalstīm. 

Vai BDO atbalsta profesionālās pilnveides programmas?

Mēs apzināmies privātās dzīves un darba līdzsvaru, tādēļ cenšamies mūsu vadītājiem nodrošināt tādu vidu, kur mācības un profesionālās pilnveides programmas ir apvienojamas ar ikdienas pienākumiem. Lai pienākumi šajā pozīcijā mēdz atšķirties, mūsu piedāvājums, lai nodrošinātu privātās dzīves un darba līdzsvaru ir nemainīgs:

 • Elastīga pieeja darba plānošanai – strādā attālināti sev ērtākā laikā, kad tas iespējams
 • Pārdomāta projektu plānošana, izvairoties no virsstundām
 • Atbalstoša augstākā vadība un vide
 • Laiks sev un dažādas veselību veicinošas iniciatīvas

Papildu jautājumi 

 • Darbā pieņemšanas process

Mēs atbalstām un veicinām dažādību, pieņemot ikvienu. Mēs nodrošinām vienlīdzīgas iespējas ikvienam kadidātam. 

 • Uzņēmuma kultūra:

Uz ko balstās mūsu ikdiena? Komandas darbu, inovācijām un cieņu citam pret citu un sevi. Ikviena viedoklis tiek uzklaustīts un ņemts vērā.

 • Profesionālā attīstība:

Mēs atbalstām Tavu vēlmi attīstīties un nodrošināsim nepieciešamo atbalstu, lai Tu varētu iegūt vēlamo izglītbu, sertifikātu vai pieredzi.

 • Attzinība:

Izcilība vienmēr tie pamanīta. Mēs svinēsim Tavus sasniegumus ar pielāgotām atzinības un atlīdzības programmām.

Vai ir vēl kādi jautājumi par ikdienu BDO? Mēs esam tikai vienas ziņas attālumā.