Vita

Vita Liberte, LL.M.

Partnere

BDO Latvia

+371 6677 7800

vCard

Sazināties


Vitai Libertei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze, konsultējot uzņēmējus Latvijā sarežģītos biznesa attīstības jautājumos. Savas karjeras laikā viņa ir strādājusi ar juridiskām un privātpersonām, kā arī bezpeļņas organizācijām no dažādām ekonomikas nozarēm, tostarp ražošanas, distribūcijas, tehnoloģiju, finanšu, veselības aprūpes un nekustamā īpašuma.

Vitas profesionālā pieredze ir saistīta ar korporāciju, sabiedrību un indivīdu nodokļu optimizāciju, konsultācijām uzņēmumu apvienošanās un iegādes jautājumos, starptautisko nodokļu plānošanu. Viņai ir ievērojama pieredze uzņēmumu padziļinātās izpētes (due diligence) procedūru veikšanā, privātā kapitāla, pārņemšanas un atsavināšanas darījumos, darbības neto zaudējumu samazināšanas un konsolidētās nodokļu deklarācijas iesniegšanas projektos. Viņa ir palīdzējusi klientiem izstrādāt efektīvas nodokļu plānošanas stratēģijas. 

Vita regulāri uzstājas dažādās vietējās un starptautiskās konferencēs par aktuālajiem likumdošanas jautājumiem. Viņa ir Latvijas Publiskās un privātās partnerības asociācijas (PPPA) dibinātāja. 

Vita ir ieguvusi maģistra grādu starptautiskajās tiesībās prestižajā Ņujorkas Universitātē. Viņa ir arī uzņēmuma atbildīgā partnere par starptautisko sadarbību BDO tīkla ietvaros, veicinot komunikāciju un biznesa attīstību starptautiskā līmenī. 

Vita arī aktīvi iesaistās dažādās sabiedriskajās, labdarības un profesionālajās organizācijās.

 

Pieredze

Kopš 2007 BDO Latvia AS, dibinātāja un padomes locekle
2001 – 2007 Deloitte Latvia, vecākā menedžere
1999 – 2001 PricewaterhouseCoopers, Ņujorkas birojs, vecākā konsultante
1996 – 1998 PricewaterhouseCoopers, juridiskā konsultante

 

Izglītība 

1998 – 1999 Ņujorkas Universitāte, maģistra grāds starptautiskās tiesībās
1993 – 1998 Latvijas Universitāte, bakalaura grāds tiesību zinātnē

 

Dalība organizācijās

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Latvijas Nodokļu konsultantu asociācija
Publiskās un privātās partnerības asociācija
Starptautiskā Fiskālā asociācija (International Fiscal Association)

 

Valodas 

Latviešu
Angļu
Krievu