BDO Law atzinības

BDO Law atzinības


Starptautiskais izdevums “The Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA)” 12. aprīlī publicēja 2022. gada  rezultātus par Latvijas advokātu biroju darbu, atzīstot BDO Law par līderi nodokļu jomā un ierindojot starp vadošajiem ekspertiem tādās jomās kā korporatīvās un komerctiesības, banku un finanšu tiesības, strīdu risināšana un konkurences tiesības. 

Izvērtējot BDO Law juristu darbu un pērn īstenotos projektus, Legal 500 atzinīgi vērtē biroja darbu šādās tiesību nozarēs:

ES un konkurences tiesības:

 • Vita Liberte
 • Jānis Zelmenis

Legal 500: “BDO Law ir pieredze konkurences un vispārējo ES tiesību jomā, īpaši spēcīgas pieredze publisko iepirkumu un publiskā un privātā sektora partnerību jomā. Komandu vada Vita Liberte, kura koncentrējas uz līgumu jautājumiem un normatīvo aktu ievērošanu, un Jānis Zelmenis, kuram ir liela pieredze tiesvedībā un šķīrējtiesās, kas saistītas ar ES tiesībām. 

ES un konkurences tiesības:

 • Vita Liberte
 • Jānis Zelmenis

Legal 500: “BDO Law ir pieredze konkurences un vispārējo ES tiesību jomā, tostarp dziļas zināšanas publisko iepirkumu un publiskās-privātās partnerības jautājumos.”

Korporatīvās un komerctiesības, M&A:

 • Vita Liberte
 • Jānis Zelmenis

Legal 500: “BDO Law pārstāvei Vitai Libertei ir 20 gadu pieredze nozarē, sniedzot konsultācijas Latvijas uzņēmumiem par uzticamības pārbaudes procedūrām, uzņēmumu reorganizācijām un privātā kapitāla un M&A darījumiem. Jānis Zelmenis specializējies privātpersonu pārstāvniecībā. Klientu vidū ir valsts institūcijas, biržā kotēti uzņēmumi, kā arī vietējie un starptautiskie investori. 

Tiesvedības:

 • Vita Liberte
 • Jānis Zelmenis

Legal 500: “BDO Law juristu komanda specializējas būvniecības strīdu risināšanā, ir pieredzējuši saistībā ar zaudējumu atlīdzināšanas prasībām par nepilnīgi veiktiem darbiem un plānošanas kļūmēm. Jānis Zelmenis pārstāv arī privātpersonas un viņam ir ievērojama pieredze nodokļu jautājumos, savukārt Vita Liberte izskata komercstrīdus un pārstāv klientus publisko iepirkumu konkursos. 

Nekustamie īpašumi un būvniecība:

 • Jānis Zelmenis
 • Vita Liberte

Legal 500: “BDO Law, galvenokārt, konsultē strīdos nekustamo īpašumu un būvniecības jomā, tostarp publisko iepirkumu jomā. Uzņēmums risina ar īpašumu saistītus jautājumus personām ar augsto neto vērtību. Nodokļu eksperte un korporatīvo un komerctiesību juriste Vita Liberte komandu vada kopā ar investīciju fondu speciālistu Jāni Zelmeni. 

Nodokļi:

 • Vita Liberte
 • Jānis Zelmenis

Legal 500: “BDO Law piedāvā individualizētus nodokļu pakalpojumus, izmantojot savas korporatīvās finansēšanas, grāmatvedības un revīzijas priekšrocības, lai sniegtu visaptverošus padomus sarežģītu jautājumu risināšanā. Vita Liberte ir uzņēmumu ienākuma nodokļa un PVN eksperte, savukārt Jānis Zelmenis ir transfertcenu speciālists. Komandai ir zināšanas arī tādu sarežģītu nodokļu jautājumu risināšanā no klientiem, kas pārstāv tehnoloģiju, fintech un IT sektoru. 

Jānis Zelmenis ierindots kategorijā "Leading individual".

Plašāks ieskats pieejams, apmeklējot vietni šeit.