Sīkdatnes


Šī tīmekļa vietne ir paredzēta, lai sniegtu vispārīgu informāciju par BDO tīklu, profesionālajiem pakalpojumiem un risinājumiem, ko sniedz BDO dalībfirmas visā pasaulē.

Mēs apkopojam informāciju no šīs vietnes lietotājiem automātiski un tad, kad nolemjat sniegt mums informāciju, piemēram, kad aizpildāt veidlapu vietnē www.bdo.lv. Šī informācija tiek apstrādāta konfidenciāli, un BDO to izmanto tikai saskaņā ar Privātuma Paziņojumā izklāstītajiem noteikumiem.

Mēs varam izmantot sīkdatnes, lai uzturētu un dažkārt izsekotu informāciju par jums.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek lejupielādēti datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni vai lietojumprogrammu. Pēc tam tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Mozilla Firefox vai Google Chrome) katra nākamā apmeklējuma laikā nosūta šīs sīkdatnes atpakaļ uz vietni vai lietojumprogrammu, lai tie varētu Jūs atpazīt un atcerēties tādas lietas kā lietotāja iestatījumus. Sīkdatnes nebojā Jūsu datorsistēmu. Pārlūkprogrammu var atiestatīt, lai atteiktu sīkdatnes vai brīdinātu par sīkdatnes nosūtīšanu.

Lai uzlabotu Jūsu pieredzi un padarītu mūsu pakalpojumu labāku, mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnes administrēšanas un analīzes nolūkiem. Tas sniedz informāciju par apmeklētāju skaitu dažādās mūsu tīmekļa vietnes daļās.

BDO nenodod šos datus trešajām personām. Mūsu sīkdatnes nesatur sensitīvu informāciju, piemēram, jūsu vārdu vai adresi, tās vienkārši ļauj mums skatīt uzvedību tīmekļa vietnē, lai palīdzētu mums uzlabot Jūsu lietotāja pieredzi. Tomēr, ja vēlaties ierobežot, bloķēt vai dzēst sīkdatnes no www.bdo.lv vai jebkuras citas vietnes, varat izmantot pārlūkprogrammu, lai to izdarītu. Katra pārlūkprogramma atšķiras, tāpēc, lai uzzinātu, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus, skatiet konkrētās pārlūkprogrammas (vai viedtālruņa rokasgrāmatas) attiecīgo izvēlni.

Kā kontrolēt sīkdatnes

Ir vairāki veidi, kā var kontrolēt un pārvaldīt sīkdatnes, par kuriem tālāk ir sniegta papildinformācija. Lūdzu, atcerieties, ka Jūsu mainītie iestatījumi neietekmēs tikai www.bdo.lv sīkdatnes. Šīs izmaiņas attieksies uz visām Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm (ja vien neizvēlaties bloķēt sīkdatnes konkrētās vietnēs).

Sīkdatņu pārvaldīšana manā pārlūkprogrammā

Lielākā daļa moderno pārlūkprogrammu ļaus:

  • Skatīt, kādas sīkdatnes Jums ir, un izdzēst tās individuāli;
  • Bloķēt trešo personu sīkdatnes;
  • Bloķēt sīkdatnes no konkrētām vietnēm;
  • Bloķēt visu sīkdatņu iestatīšanu;
  • Aizverot pārlūkprogrammu, izdzēst visas sīkdatnes.

Jums jāņem vērā, ka, dzēšot sīkdatnes, tiks zaudēti visi iestatījumi. Tas attiecas arī uz vietu, kur esat izvēlējies neatļaut sīkdatnes, jo tādā gadījumā tiek iestatīta atteikšanās sīkdatne. Turklāt, ja bloķēsiet sīkdatnes pilnībā, daudzas vietnes nedarbosies pareizi un daļa šo vietņu funkcionalitātes nedarbosies vispār.

Analītikas sīkdatņu pārvaldīšana

Varat atteikties no anonīmās pārlūkošanas darbības tīmekļa vietnēs, ko reģistrē analītikas sīkdatnes. www.bdo.lv izmanto pakalpojumu Google Analytics, un varat atteikties no viņu sīkdatnēm, apmeklējot Google Analytics atteikšanās lapu. Ņemiet vērā, ka tas aizvedīs Jūs uz Google Analytics tīmekļa vietni un ģenerēs “nē, paldies” sīkdatni, kas apturēs trešo personas no turpmākas sīkdatņu izmantošanas.

Plašāka informācija par sīkdatnēm un to pārvaldīšanu

Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatnēm kopumā un to pārvaldību, apmeklējiet aboutcookies.org *

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram būt atbildīgi par ārējo vietņu saturu.