• COVID-19: fiskālie un finansiālie atbalsta instrumenti pasaulē APSKATĪT RĪKU
Jaunumi:

COVID-19: fiskālie un finansiālie atbalsta instrumenti pasaulē

06 aprīlis 2020

Original content provided by BDO Belarus

Šī brīža ārkārtējā situācijā, mazinot COVID-19 pandēmijas negatīvo ietekmi uz uzņēmējdarbību un sabiedrību kopumā, dažādu pasaules valstu valdības ievieš daudzveidīgus atbalsta instrumentus.  Regulāri tiek mainīti un uzlaboti fiskālie un finansiālie atbalsta mehānismi: piemēram, tiek nodrošināts finansiāls atbalsts uzņēmējiem: nodokļu atvieglojumi, tiešās uzņēmējdarbības dotācijas, atbalsts pašnodarbinātajiem, nodokļu termiņu pagarināšana utt.

BDO interaktīvā pasaules karte ir globāls rīks, kas sniedz praktisku kopsavilkumu saistībā ar būtiskākajiem atbalsta instrumentiem dažādās pasaules valstīs, kas ieviesti saistībā ar COVID-19 pandēmijas situāciju. Informācija ir iegūta no BDO Nodokļu un BDO Grant un International Aid pārstāvjiem.

Mēs turpināsim sekot līdzi jaunākajām ar COVID-19 saistītām aktualitātēm un veidot globālo pārskatu. Vēlamies uzsvērt, ka pārskats saistībā ar strauju mainīgo situāciju ne vienmēr ir visaptverošs.

APSKATĪT RĪKU

BDO komanda veic virkni pasākumu, lai klientiem nodrošinātu atbalstu šajā COVID-19 krīzes situācijā. Jautājumu vai nepieciešamās palīdzības gadījumā, lūdzu sazinieties ar savu kontaktpersonu BDO vai ar BDO global un mēs atradīsim piemērotu ekspertu atbilstoši Jūsu atrašanās vietai.

Apmeklējiet BDO globālo COVID-19  krīzes centru, lai iegūtu jaunāko informāciju un padomus saistībā ar COVID-19 situāciju pasaulē.