Andrei Surmach, Partneris. Revīzijas nodaļas vadītājs

Andrei Surmach

Partneris. Revīzijas nodaļas vadītājs

BDO Latvia

+371 66777800

vCard

Contact


Andrejam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā. Profesionālo karjeru viņš sāka Maskavas PWC un pēdējos 20 gadus uzņēmās dažāda līmeņa vadītāja pozīcijas Deloitte Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas birojos. 2020. gada jūlijā Andrejs pievienojās uzņēmumam kā partneris, lai vadītu BDO Latvia Audita praksi.

Viņa klientu lokā ir  vietējie un starptautiskie uzņēmumi, privātā un sabiedriskā kapitāla struktūras, valdības organizācijas, bezpeļņas organizācijas, vietējās un starptautiskās finanšu institūcijas, tostarp Baltkrievijas Nacionālā banka un ERAB. Turpinot profesionālo karjeru Latvijā, viņš kļuva par vadošo pakalpojumu partneri daudziem augsta līmeņa uzņēmumiem ar vietējo un ārvalstu kapitālu Latvijā un Baltijā.

Andrejam ir nepieciešamās zināšanas un pieredze tādās nozarēs kā bankas un finanšu investīcijas, telekomunikācijas, tehnoloģija, tirdzniecība, automobiļu ražošana, patēriņa un rūpniecības preču ražošana un izplatīšana, nekustamais īpašums, lauksaimniecība, ostu infrastruktūra un transports, zaļā enerģija, ēdināšana, kokapstrāde un valsts sektors.

Andreja vadībā komandas konsultēja valdības un starptautiskas organizācijas un profesionālās asociācijas.

IZGLĪTĪBA

Baltkrievijas Valsts universitāte, Bakalaura grāds

DALĪBA  ORGANIZĀCIJĀS

  • ACCA (Lielbritānija)
  • Zvērināts revidents Baltkrievijā uzņēmumu un finanšu institūciju revīzijām

VALODAS

  • Angļu
  • Krievu