• Advanced Search

Rāda 1 - 9 no 12
1  2
12 februāris 2018

BDO Latvia partneris Jānis Zelmenis laikrakstam Dienas bizness sniedz komentārus saistībā ar BDO Latvia veikto pētījumu par obligātajiem ziņošanas sliekšņiem ES dalībvalstīs.

/lv-lv/jaunumi/featured-insights/zinosanas-slieksnis-var-likt-migret-turigajiem
06 februāris 2018

Kādi Latvijā ir mantošanas likumu plusi un mīnusi un kāda ir vietējā biznesa veterānu testamentu prakse - par to stāsta BDO Latvia partneris Jānis Zelmenis intervijā žurnālam Kapitāls.  

/lv-lv/jaunumi/featured-insights/jana-zelmena-intervija-maligina-maciba-ka-pareizi-novelet-biznesu-un-miljonus
23 janvāris 2018

Nodokļu konsultants Valts Stūrmanis ir uzrakstījis rakstu "Pievienotās vērtības nodokļa sistēma un trijstūrveida darījumi" žurnālam Bilance, lai skaidrotu: kad piemēro PVN trījstūrveida darījumu noteikumus; kas ir šie darījumi un, kāda ir tiesu prakse.

/lv-lv/jaunumi/featured-insights/bilance-pievienotas-vertibas-nodokla-sistema-un-trissturveida-darijumi
29 decembris 2017

BDO Latvia partnere Vita Liberte komentē Gada darījumu- DNB un Nordea banku apvienošanos jaunizveidotajā Luminor bankā. Komentārs publicēts Latvijas Avīze rubrikā Gads ekonomikā.

/lv-lv/jaunumi/latvijas-avize-gada-darijums-liela-banka
14 decembris 2017

Laikrakstā Dienas Bizness ir publicēts raksts "IIN revolūcija no 1.janvāra", kurā tiek atspoguļota ekspertu sniegtā informācija par plānotajām izmaiņām DB, BDO LAW, AS BDO Latvia un RISEBA rīkotajā konferencē X-faktors nodokļu regulējumā. 

/lv-lv/jaunumi/iin-revolucija-no-1-janvara
06 decembris 2017

Grāmatvežiem jau pašlaik «kūp» galvas par to, kā, neko nepārkāpjot un nekļūdoties, korekti izvest savus uzņēmumus cauri 2018. gadā startējošās nodokļu reformas klintīm. To intervijā Dienas Biznesam stāsta AS BDO Latvia partneris Jānis Zelmenis. 

/lv-lv/jaunumi/reforma-radis-gan-ieguvumus,-gan-defektus
05 decembris 2017

Nodokļu reforma nākamgad būtiski ietekmēs ne tikai algas nodokļu maksātājus, bet arī saimnieciskās darbības veicējus. Kādi grozījumi ir pieņemti, un ar kādiem jaunumiem jārēķinās jau no nākamā mēneša? Par to stāsta Līva Gaigalniece BDO Latvia nodokļu konsultante un Jeļena Bārtule BDO Latvia...

/lv-lv/jaunumi/saimnieciskas-darbibas-veiceju-pieturzimes-nakamajam-gadam
22 novembris 2017

BDO ir izdevis 4. izdevumu Horizons, kurā apkopoti M&A jaunumi pasaules mērogā.

/lv-lv/jaunumi/bdo-horizons-2017-issue-4
14 jūnijs 2017

BDO sadarbībā ar žurnālu Financier Jums piedāvā ikgadējo kiberdrošības un riska pārvaldesapskatu.Kiberdrošība ir viena no aktuālākajām problēmām biznesā. “WannaCry” uzbrukums maijā pierādīja, ka neviens uzņēmums nav pasargāts pret šāda veida uzbrukumiem. Lai arī pēdējā laikā uzņēmumi ir būtiski...

/lv-lv/jaunumi/kiberdrosiba-un-riska-menedzments-2017
Rāda 1 - 10 no 12
1 2